Переможці Предметних Олімпіад ОНТУ 2024 року
У квітні-травні 2024 року в Одеському національному технологічному університеті відбулись Предметні олімпіади Вітаємо всіх учасників із гарними результатами! Усі, хто набрав 90 і вище відсотків правильних відповідей, отримають Сертифікати переможців та можливість перезарахування на першому та другому році навчання в ОНТУ окремих елементів відповідної дисципліни! Ми вітаємо всіх з першими перемогами!