Пожалуйста, включите JavaScript! Как это сделать!

Переможці Предметних Олімпіад ОНТУ 2024 року

У квітні-травні 2024 року в Одеському національному технологічному університеті відбулись Предметні олімпіади Вітаємо всіх учасників із гарними результатами! Усі, хто набрав 90 і вище відсотків правильних відповідей, отримають Сертифікати переможців та можливість перезарахування на першому та другому році навчання в ОНТУ окремих елементів відповідної дисципліни! Ми вітаємо всіх з першими перемогами!

Здійснюється набір на Стартовий факультет!

Здійснюється набір слухачів до підготовчого центру «Стартовий факультет»: учнів випускових класів закладів середньої освіти та інших осіб, які виявили бажання підвищити свій рівень освіти.

Відеоролик «ТВІЙ ШЛЯХ ДО ОНТУ». Віртуальна екскурсія

Кожний вступник стоїть перед важливим викликом - обрання майбутньої спеціальності та закладу, до якого вступати. Одеський національний технологічний університет відкриває свої двері для кожного, хто бажає познайомитись та прийняти зважене рішення щодо вступу.

Ваші Персональні Консультанти з усіх питань вступу!

svg { width: 100%; height: auto; } .svgClass { width: 40%; height: auto; } a[href^="tel"] { color: #007BFF; /* Change this to any color you like */ text-decoration: none; } a.share { display: inline-block; padding: 5px 5px; margin: 5px; background-color: #007BFF; color: white; text-decoration: none;} Індивідуальні консультації — для кожного вступника! Все про вступ у 2024 році!

Обсяги державного замовлення 2024

Затверджені обсяги державного замовлення: - на ступінь вищої освіти "Бакалавр" - всі спеціальності. - на ступінь вищої освіти "Магістр" (спеціальності 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво і торгівля, 122 Комп'ютерні науки , 123 Комп'ютерная інженерія , 241 Готельно- ресторанна справа , 242 Туризм і рекреація, 281 Публічне управління та адміністрування).

ЛАЙФХАКИ для найкращого мотиваційного листа

Процес написання мотиваційного листа завжди супроводжується виникненням великої кількості запитань. Практика написання мотиваційних листів для вступу до ЗВО є новою, проте має безліч переваг для самих вступників. В процесі написання вступник має змогу обдумати своє минуле та майбутнє, оцінити себе і власні можливості, побачити сильні та слабкі сторони.

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ ЗА КОНТРАКТ

Щоб повернути гроші за контракт: 1. Оплатіть навчання в ОНТУ та збережіть квитанцію; 2. Замовте у бухгалтерії довідку про доходи платника контракту за формою № 3 попереднього календарного року; 3. Заповніть декларацію про доходи; 4. Подайте документи на отримання податкової знижки в Державну фіксальну службу за місцем реєстрації; 5. Отримайте податкову знижку.

Віртуальний 3D тур в ОНТУ

Наші любі друзі! Двері Одеського національного технологічного університету завжди відкриті для Вас! Запрошуємо до віртуального туру університетом! http://3dtour.ontu.edu.ua/ Розробники 3D туру - студенти нашого університету!

До уваги абітурієнтів з Криму та Донбасу!

На базі Одеського національного технологічного університету продовжують свою роботу Освітній центр "Крим-Україна" та Освітній центр "Донбас-Україна" відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України

Задати питання