Ми підготували для вас декілька корисних лайфхаків для написання найкращого мотиваційного листа:

  1. На забудьте шанобливо звернутись до того, кому ви адресуєте мотиваційний лист.
  2. Якомога краще опишіть власну мотивацію та зацікавленість в обраній спеціальності – використовуйте спогади із минулого досвіду, як саме ви пов’язані з обраною спеціальністю у звичному житті, обов’язково зазначте ваші майбутні плани та перспективи.
  3. Проаналізуйте власні досягнення. За роки навчання мабуть у кожного є декілька (або більше!) цікавих та гідних досягнень у будь-яких сферах. Опишіть корисний досвід, який був вами засвоєний, чим ви пишаєтесь. Не забувайте, що аналіз досягнень може включати не тільки позитивні результати, але й власні невдачі, які не слід оминати. Якщо ви маєте крутий бекграунд виходу з проблемних, стресових ситуацій, про це слід також написати.
  4. Користуючись зразками мотиваційних листів, не копіюйте текст та його частини. Це є порушенням академічної доброчесності та знизить якість вашого листа.
  5. Зразок мотиваційного листа є допоміжним документом, який пояснює структуру тексту та може наштовхнути вас на вірний хід думок.

І найголовніше, не бійтеся проявити себе!

Чим краще ви опишете  власний досвід та мотивацію, тим якісніший мотиваційний лист ви отримаєте в результаті, що стане нагодою для успішного вступу!

Для отримання зразка мотиваційного листа заповнюйте коротку анкету за посиланням: 

https://forms.gle/VpcHFREkSD6gHnre9

 


З повагою, інспектори Центру прийому на навчання