Одеський національний технологічний університет

133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ: Енергетичний менеджмент та ІТ-сервіс обладнання



Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування"

Освітні програми: «Енергетичний менеджмент та ІТ-сервіс обладнання» - це підготовка ІТ – конструкторів або інженерів-механіків, які  організовують проведення діагностики, техогляду і ремонту механізмів і обладнання; складають технічні завдання на реконструкцію діючого і створення нового обладнання; беруть участь в розробці комплексних проектів підприємств галузевого машинобудування та ін.

Професія ІТ – конструктора (інженера-механіка) широко затребувана в сучасному високотехнологічному світі, що пов'язано з активізацією виробничих підприємств у всіх галузях народного господарства. В епоху повсюдного впровадження інновацій в Україні попит на цих фахівців зростає з кожним днем. Причому відчувається гостра нестача справжніх професіоналів.

Наші випускники – це керівники підприємств зернової галузі різних потужностей та форм власності, керівники виробничих підрозділів, директори фірм, професіонали у сфері інноваційної діяльності, це професіонали з управління проектами та програмами у сфері зернових виробництв, це професіонали у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності на підприємствах компаній «Нібулон», «Укрелеваторпром», «Одеський коровай»,  та багатьох інших.

Потужна лабораторна база кафедр факультету, оснащення найсучаснішим обладнанням провідних світових фірм-виробників дозволяє прискорити адаптацію випускників при працевлаштуванні. Викладачі та студенти мають можливість постійно вдосконалювати свої професійні навички як на вітчизняних підприємствах галузі, так і у закордонних закладах освіти, на міжнародних виставках. Щорічно студенти стають переможцями конкурсу освітнього благодійного фонду Бориса Колеснікова та вже двічі відвідали Міжнародну кондитерську виставку у м. Кельн (Німеччина). Минулого року команда наших студентів представила свою інноваційну наукову розробку на міжнародному конкурсі студентських робіт «FoodFactory-4-US» (Італія-Австрія), де здобула беззаперечну перемогу та грошову винагороду у 500 €.

Кафедри факультету тісно співпрацюють з провідними університетами світу, є можливість навчання по стипендіальній програмі-обмінів Erasmus+ за кордоном.

Факультет пропонує можливість не тільки отримати інженерну освіту, а й брати участь в різних студентських та міжнародних конференціях, наукових форумах, грантах, написаннях наукових статей та участь у численних заходах університету.

Запрошуємо отримати затребувану на ринку праці спеціальність, стати висококваліфікованим фахівцем та працювати на найсучасніших підприємствах галузі!!!

Професійна підготовка фахівців харчової і зернопереробної промисловості знаходиться в постійній динаміці, умови якої диктують лідери-виробники харчових і кормових продуктів. Інтенсивність соціально-економічних процесів у нашій країні, співпраця університету з закордонними науковим дослідними центрами та досвід підготовки фахівців в країнах ЄС вимагає вчасних корективних змін до вимог як професійної, так і суспільної діяльності університету. Одним з напрямків модернізації системи професійної підготовки фахівців для зернопереробної галузі є кормова біоінженерія.

 

 







URL этой статьи:
http://pk.ontu.edu.ua/Page_506.html