Одеський національний технологічний університет

141 ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА: Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії



Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Ступінь вищої освіти: Бакалавр, Магістр

Освітня програма: «Екоенергетика та інтелектуальна електромеханіка»



Концепція підготовки інженерів-енергетиків – здатність вирішувати задачі еколого-енергетичного аудиту та менеджменту підприємств, житлових будинків, офісів фірм, працювати на підприємствах, фірмах, в проектних і науково-дослідних організаціях з питань розробки нових технологій використання нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії для виробництва тепла, електроенергії, холоду, розробки систем кондиціонування повітря, проектування і експлуатації нових теплотехнічних процесів та установок.

Інженера з нетрадиційних джерел енергії відрізняє посилена комп'ютерна підготовка, вони здатні очолювати в підрозділах фірм вирішування перспективних наукових, розрахункових, проектних, економічних завдань і завдань менеджменту.

Фахівці з нетрадиційних джерел енергії працюють на підприємствах, комунальних підприємствах міст, в агропромисловому комплексі, фірмах по впровадженню сучасних теплотехнічних систем, в проектних, науково-дослідних організаціях і т.п.

Основні напрямки наукових досліджень – нетрадиційні та відновлювані джерела енергії, сонячна енергетика, використання нанотехнологій в енергетиці, термодинаміка холодильних циклів, застосування інформаційних технологій в термодинамічних дослідженнях, енергозбереження, властивості екологічно безпечних робочих тіл, пошук речовин з заданими властивостями для сучасних технологій, теплофізичні властивості надкритичних сумішей як середовища для створення наноматеріалів і руйнування небезпечних органічних сполук.

Випускаюча кафедра веде спільні дослідження з іноземними вченими США, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Індії, Іспанії, Польщі, Угорщини, Франції та Японії. Функціонування спеціальності грунтується на збереженні досягнень традиційної національної вищої школи, інтеграції системи вищої освіти в світовий освітній простір, розширення доступу до якісної вищої освіти та мобільності студентів, забезпечення працевлаштування випускників.

 





URL этой статьи:
http://pk.ontu.edu.ua/Page_201.html